Subiect: An nou fericit!
View Single Post
  #8  
Vechi 30.12.2009, 23:31:23
Simona-Marilena's Avatar
Simona-Marilena Simona-Marilena is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2009
Locație: Ilfov
Religia: Ortodox
Mesaje: 185
Implicit

Sa aveti parte de fericire, sanatate, liniste sufleteasca, un an nou mai bun plin de bucurii si de realizari frumoase spre folosul mantuirii. Dragi mei, cristiboss, Cristina,Fani, CIM, mara2008,antoniap, Vasilica, zaharia_2009, Ioan-Victor,suntanar, florinbrasov0,anna21, glykys,Marina Alca, elizabeta, caliyo, LapetiteMoc,Myrobah, GeorgeS,mihailt, topcat (da, si tu, >:D< rasfatatul nostru...care stiu ca acolo, in sufletelul lui, ne iubeste :X) Hector,Dorina, admin, heaven, windorin, andreicozia, o_tzaranca, antiqu,Noesisaa, mc2009, almaris, maria-luisa, alexa_ro, moshu, onyx235, elenavioleta, Ioana-Andreea,andrei_im, Zburatorul, lareine, Darkanian, AlinB, umilul, OmuBun, MadalinaM, gabriela8,ioana-adriana, ory, diveinthesky, Dutzu, Geo.nektarios, truthstone, Costel, MariS, Traditie, ...pana la cel mai nou ultizilator inregistrat....Va iubesc! Si Va multumesc ca sunteti aici!...:X
Sa nu va suparati pe mine, va iubesc pe TOTI de pe acest forum si vreau ca in noul an sa ramenti tot aici, sa ne sprijinim, ca impartim o vorba buna...Sa nu plecati :D. >:D<
Si da, Vesilica, la multi ani si din partea mea! >:D<

glykys: mersi mult draga mea >:D< :X:X:X:X >:D< Sa fi binecuvantata! >:D<

Last edited by Simona-Marilena; 30.12.2009 at 23:45:11.
Reply With Quote