View Single Post
  #13  
Vechi 23.06.2012, 11:56:32
antiecumenism antiecumenism is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.08.2006
Locație: ROMANIA,jud. Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.218
Implicit

pai daca majoritatea sunt pro vaccin inseamna ca e jale mare ,inseamna ca romanii ca de asemenea si strainii sunt manipulati si se lasa manipulati de massmedia,de tv.
-am deschis topicul ca m-a impresionat cartea doctorului Louis De Brouwer care pe langa faptul ca e doctor in medicina deci a studiat foarte bine problema vaccinarii si o combate cu atata tarie,pe langa asta zice adevarul despre companiile farmaceutice care sunt mana in mana cu politicienii ,chiar cu ministrul sanatatii ca sa prosteasca populatia sa-i faca sa cumpere vaccin,sa se lase vaccinati.
-acest doctor combate si e impotriva tuturor vaccinurilor si chiar impotriva teoriei vaccinarii
-parintele vaccinarii a fost Pasteur care era mason de grad 32;deci tot la masoneria ajungem ,tot ei vor sa fac rau populatiei pamantului;
-

-oamenii nu vor sa se destepte ,sa se trezeasca odata; cand le zici ca nu-i bun ecumenismul pt ca asa zic sfintii Parinti nu prea cred;cand le zici de masonerie ca e satanica si ca vrea sa faca rau constient nu prea cred; in schimb cred toate tampeniile care se difuzeaza la tv,cred in vaccinarea atat de mediatizata nu vor sa conceapa ca sunt mintiti pe fata.

imi place ce zice acest doctor:"Publicitatea vaccinalistă și-a îndeplinit bine opera, făcându-i pe părinți să creadă că prin magie, prin miracol, vaccinarea îi va proteja pe copii de toate relele pământului. Vaccinarea a devenit mai importantă decât ceremonia botezului sau a circumciziei ! Actul vaccinal devine, astfel, un adevărat act de credință în atotputernicia medicală ! Religia vaccinală a înlocuit pur și simplu religia."

Last edited by antiecumenism; 23.06.2012 at 12:02:17.
Reply With Quote