View Single Post
  #9  
Vechi 13.08.2010, 23:50:52
bmd
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Era o gluma dintr-un cap pina la celalalt.

Virusii exista de cind lumea nu au nimic cu E-urile
Bacteriile, parazitii de asemenea dar in ultima vreme in spatiul virtual romanesc cam toate bolile sint artificial produse de forte ale intunericului...de aici ironia cu laboratoarele
Medicina naturista (cred ca in privinta asta tu ma cunosti cel mai bine pe acest forum) pentru oricare om cu ceva cultura medicala si bine intentionat este cam frectie la un picior de lemn sau buna pentru cel care o recomanda /practica si nu pentru pacient. (NU SARITI FRATILOR SA MA JUPUITI CA NU O SA VA RASPUND!!!! )
Apa distilata e toxica iar exagerarile romanesti din spoturile publicitare cu sarea, zaharul si grasimile personal ma lasa rece!
Tu sti cel mai bine ca de ani de zile zi de zi la mine pe forum apare cite unul cu un medicament naturist minune, ne certam, incercam sa-l convingem ca pierde vremea, banii si timpul util unui tratament adecvat, omul dispare o vreme si apare dupa un an doi jumulit de bani, fara resurse fizice si phihice, spasit incercind de data asta sa inteleaga ce este cu adevarat de facut.
De obicei e prea tirziu........
Pe mine anunturile de felul celui care da numele topicului de obicei ma fac sa urc pe pereti. Dar fiind aici musafir ma stapinesc, fac un pic de bascalie si ii las pe toti sa se convinga pe propia-i piele...eu unul nu mai am nevoie m-am convins din propia experienta practicind asa ceva de nevoie (ceausescu vroia sa vindec fara medicamente asa ca am fost obligat sa incerc naturismul) sau m-au convins sute de bolnavi ca si mine din care NICI UNUL NU S_A VINDECAT CU ALTCEVA DECIT MEDICATIA ADEVARATA.
Reply With Quote