View Single Post
  #301  
Vechi 24.03.2021, 13:22:21
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Tu esti un pachet complet un caz patologic cu manifestari multiple. Una din ele teoriile conspirationiste, iar alta manifestare e aia cu trompetele.

Cam toate posturile si threadurile.tale intra intr-o cazuistica patogenica de teorii fabulatii incoerenta logica mistica bolnavicioasa.

Pana acum ti-ai cam scris hartiile medicale pe forum...
Dragul meu, imi faci mie tot felul de analize in timp ce nu-ti dai seama pe ce fir de discutie ne aflam? Nu e despre mine subiectul.

Nu poti crede ca aici vorbim despre altceva dar continui la nesfarsit cu intrebari si afirmatii despre mine.

Daca asta vrei atunci iti fac fir de discutie separat!
Si stam acolo despre mine cat vrei.
Poti acolo sa-mi bagi mintile (sfintilor) in cap cat vrei! Nu ma supar!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa