View Single Post
  #276  
Vechi 07.11.2015, 20:12:37
antoniap
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de The Willful One Vezi mesajul
Nu zi, ca gasca de (filo-)grecotei isterici, pardon luptatori antiecumenisti, e in stare sa flatuleze public si pe chestia asta.

Tocmai ce mi-am tras toate albumele alora de la Tristania, Mortemia, Sirenia, Windir si pagan metal rusesc. Dupa aia fac un ritual, imaginand cum ar reactiona hoiturile lui Weishaupt, Voltaire, Pike, Mark si Lenin la Force choke si Force lightning. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Toate astea sunt indeajuns pentru popa anti-Sinod, Vulcanescu, sa ma excomunice.


Acum serios, se manaca cacat despre Patriarh, dar...un Patriarh cu adevarat dur ar fi excomunicat demult gasca de la Petru Voda si orice cuib de nesupunere si razvratire. Adevarul e ca haita anarhist-zelotista e chiar prea tare in BOR.
Cred ca intreci masura. Ce nu- ti place? Ca n-a fost suficient sa fie influentati intr-o anumita directie doar ierarhii? Ce rol vrei sa-ti asumi? Te numeri cumva printre cei care arunca cu pietre in biserici si la propriu? Cine iti permite sa ne insulti credinta si pe cei care ne-au aparat-o?
Reply With Quote