Subiect: Antivirus
View Single Post
  #36  
Vechi 06.08.2012, 13:21:24
antiecumenism antiecumenism is offline
Banned
 
Data înregistrării: 07.08.2006
Locație: ROMANIA,jud. Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.218
Implicit

Citat:
În prealabil postat de zaharia_2009 Vezi mesajul
Va rog sa ma iertati , sunt destul de ingramadit in IT , si pt. asta pun urmatoarea intrebare :

daca dupa net iei Kasperski internet-security si la un moment dat trebuie tocmai sa te deconectezi (chiar inainte de a incepe instalarea) ce treaba mai faci ? Ce mai iei de pe net ?
-deci Kasperski internet-security nu e gratis,el poate fii descarcat oficial,legal de pe sit-ul producatorului si testat 30 de zile
-link-ul pe care l-am pus eu face trimitere la o arhiva in care se gaseste si antivirusul dar si key/"licente" pe care le-am luat de pe torente;deci pt ca se face o instalare ilegala trebuie sa ne deconectam de la net pentru a pacali servarul producatorului,si se instaleaza acele key-uri,chei de activare care sunt hack-uite sa zic asa
-deci cine vrea sa fie in legalitate sa nu faca asa ceva,mai bine isi instaleaza un antivirus gratuit,sau daca are windows seven original isi poate instala gratuit Microsoft Security Essentials
-acele chei de activare care sunt in arhiva rar au fost blocate de cei de la kaspersky,am verificat eu,poate se gasesc altele noi pe torente,pentru doritori
Reply With Quote