View Single Post
  #4  
Vechi 20.02.2013, 08:26:14
ioanna's Avatar
ioanna ioanna is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.07.2011
Locație: Cluj-Napoca
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.494
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mela me Vezi mesajul
Sper ca m-am facut inteleasa si mi-as dori mult sa vad si alte pareri din afara sau de la cei cu experienta care au trecut prin asa ceva; voi ce ati face in locul meu?
Trimite-i pe mail asta, insa nu doar ei (ca sa nu fie aproproul direct, ii menajezi sensibilitatea), sa fie un mesaj de grup :http://www.youtube.com/watch?v=8ng5a...layer_embedded :)

De ce te-a durut ca a spus unora ca esti prea directa, daca tu insasi recunosti ca esti, tu "fiind mereu cea care spune totul verde in fata"? Barfa e inevitabila, important e sa nu raspandesti neadevaruri sau sa o faci cu rautate. Am trei prietene bune, dar mai vorbim si una cu alta despre cealalta, ceea ce ma face sa cred ca si ele discuta uneori despre mine. Daca o fac, inseamna ca le pasa, nu le sunt indiferenta,nu? Nu stric o prietenie de ani de zile doar pentru ca nu ne putem abtine si mai discutam problemele/comportamentul uneia si cand ea nu e de fata, doar in fond stiu ca toate sunt fete bune, mi-au aratat asta. Eu spun sa treci peste si sa te comporti normal, te-a vorbit "pe la spate", tu te-ai uitat "pe la spate" (pe calculatorul ei).

Last edited by ioanna; 20.02.2013 at 09:21:59.
Reply With Quote