View Single Post
  #394  
Vechi 27.05.2021, 13:54:11
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Intrebari:


1. De ce se vede pamantul romaniei pe curbura?

2. De ce se vede pamantul statelor pe curbura cand se fac astfel de filme? Asta inseamna ca se termina pamantul...in romania sau in alte state?

3. Si cum de se muta marginea pamantului se fiecare dtata?

Radpunde te rog punctual si nu evitand sau spunand prostii cum.faci de obicei


S
Raspuns la nesfarsite repetari de aceleasi intrebari:
1. Nu se vede pamantul Romaniei pe nicio curbura!
2. Nu se vede pamantul statelor pe nicio curbura. Alea sunt filme SF in care se vede o sfera. E ca si cum ai filma globul de carton la ora de geografie.
3. Nu exista margine! Nu ti-am explicat? Linia care depaseste dimensiunea creatiei este formata din puncte care fiecare e inceput si sfarsit de dreapta si mijloc si granita a creatiei. Nu e valabila geometria elinilor in spatiul creatiei finite!!!

Asta vad, asta cred!

Raspunde-mi si tu ce vezi pe film?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa