View Single Post
  #6  
Vechi 10.04.2019, 13:52:28
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.244
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
Cred că mă confunzi.
Eu nu prea discut. Dau doar cu bățu'.
Posibil... precis te confund... da, ai dreptate, noi nu prea discutam ci îmi amintesc că tu când scri mai mult taci decât să scri și răspunzi foarte foarte scurt dacă răspunzi totuși, dai mesaje foarte scurte prin care lovești peste cap cu par..u, pardon, peste fund cu nuielușa sfântului Nicolae.

Bine totuși că nu ai rămas supărat de tot. Morocănoșii ca mine și supărații sunt cam taciturni.

În concluzie mă bucur că a mai rămas cineva pe aici să dea măcar bună ziua celor ce revin. Mulțumesc deci de urare.
Din băț te sfătuiesc să-ți faci o sf. cruce ca să mă poți întâmpina altădată și mai frumos.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 10.04.2019 at 14:00:10.
Reply With Quote