View Single Post
  #24  
Vechi 07.11.2010, 13:48:17
evdochia's Avatar
evdochia evdochia is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 17.01.2010
Locație: sulina
Religia: Ortodox
Mesaje: 25
Implicit

Citat:
În prealabil postat de istina Vezi mesajul
Imi pare rau Iulia ca treceti prin clipe grele ,cu siguranta Dumnezeu va v-a fi de ajutor ca si pana in aceste momente si nu va v-a lasa sa razbiti ,cu ajutorul lui Dumnezeu ve-ti trece si peste aceste momente ca pana acum ,rugati-va lui si la toti sfintii dar mai ales lui Domnul nostru Iisus Hristos pentru ajutor si El va v-a trimite ajutorul de unde nu va asteptati .Imi dau cu parerea si spun ca fetita stie atat de mult pentru clasa 1 datorita parintilor care ii are si mai ales copii sarmani si necajiti invata si sunt cu mult respect in ziua de astazi .Sa ma iertati daca am gresit cu ceva dar eu am vazut fetita si cat timp am stat pe pat micuta mia scris pe o foaie ,,sarumana si bine ati venit la noi acasa ,,, sa va de-a Dumnezeu multa sanatate si sa va ajute sa treceti si peste aceste momente dificile care va apasa am sa ma rog pentru voi sa fi-ti bine si cineva sa se indure si de voi ,multa stima doamnei Iulia-clau-edi ca este alaturi de voi ,va sarut si va imbratisez cu drag ,Domnul nostru Iisus Hristos sa va ajute cu toti sfintii .
Ma asteptam sa-mi raspunda mamica fetitei. Eu nu contest faptul ca sunt si copii inteligenti , care cunosc toate literele alfabetului inante de vreme ,dar caietul acela este corectat de o invatatoare dupa cate am vazut ! Deci????????????????//
Reply With Quote