View Single Post
  #27  
Vechi 08.11.2010, 09:08:29
evdochia's Avatar
evdochia evdochia is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 17.01.2010
Locație: sulina
Religia: Ortodox
Mesaje: 25
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emiliulia Vezi mesajul
Va multumesc doamna Cristina doamna Iulia ,doamna Cristina dumneavoastra mai bine ca oricine stiti ca fetita stie sa scrie si sa citeasca si intradevar prea mult pentru varsta asta este inainte mult fata de clasa 1 si este caietul ei de teme a avut o tema sa povesteasca din imagini povestea lui pinochio si a vrut sa o scrie pe caiet asa cum stie ea desi nu era necesar ,doamna invatatoare a fost mandra de ea mai mult eu ca stie si sunt foarte mandra ca stie foarte bine si ea note foarte bune la scoala nu este nici singura mai este un baietel si o fetita in clasa care stie sa citeasca si sa scrie nu este ceva de mirat copii in ziua de azi stiu foarte multe fata de noi cand eram de varsta lor imi pare rau ca raspund greu dar nu pot sa intru mereu sa scriu dupa cum pot as fi vrut sa stau la sat dar fara nici un servici si asa cer foarte multe si sunt trei copii eu am incredere in bunul Dumnezeu ca va fi bine si pentru noi odata fiecare sufera si au necazuri eu imi doresc pentru copii mei cum fiecare isi doreste numai sanatate si tot cei mai bun in viata asa cum fiecare parinte isi doreste pentru copilul lor ,va multumesc si sper din suflet sa nu va suparati ca nu am raspuns atat de repede dupa cum as fi vrut in viitor eu voi poza si carnetul de note al fetitei si lucrarile ei si le voi pune aici ,atat pot sa spun ma mandresc cu copii mei sunt viata mea fara ei nu as putea vedea viata mai frumoasa desi ne este greu si ne chinuim cum ne chinuim zi de zi ma rog neincetat zi de zi la Maica Domnului ,la toti sfintii si la bunul Dumnezeu cu Domnul nostru Iisus Hristos sa ne ajute sa ne crestem copii asa cum este dat sai crestem de la bunul Dumnezeu mai greu mai bine cu Dumnezeu inaite mergem si cu credinta va doresc din suflet sanatate si numai bucurii ,Dumnezeu sa va fie de ajutor in tot ceea ce faceti ,amin.
Dumnezeu sa va ajute sa invatati a pescui. DOAMNE-AJUTA!
Reply With Quote