Subiect: Lupta cu malahia
View Single Post
  #126  
Vechi 25.12.2016, 19:28:37
Sindbad Sindbad is offline
Banned
 
Data înregistrării: 21.12.2016
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 29
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Emanuel971 Vezi mesajul
Eu nu stiu ce cauti tu pe un forum ortodox.Daca ce imi zici tu are si cea mai mica legatura cu ortodoxia.....
Nu te obosi sa imi raspunzi ca nu stau sa ma cert cu tine,sau cu altcineva,oricum nu celor ca tine le-am scris postarea anterioara.Am scris pentru cei care sunt cu adevarat ortodox si care mai au putinta de a discerne ce e bine si ce e rau(pentru asta nu ai neaparat nevoie de un preot).Sa fiu sincer cu tine,daca nu as fi stiut ca am scris pe un forum ortodox si as fi citit pur si simplu postarea as fi bagat mana in foc ca sunt pe vreun forum de doctori,psihologi si ce mai vrei tu.
pai daca eram catolic puteam eventual sa-ti pun niste catuse, anglicanii nu te-ar fi lasat la culcare fara sa te lege bine, luteranii te-ar fi plimbat cu o placuta la gat ca sa fii batjocorit de tot satul, niste calvinisti ar fi fost in stare sa te si omoare, mai ales daca-ti erau parinti biologici.

pentru tine a fi ortodox inseamna sa fii inapoiat si idiot? evident, nu astept un raspuns, ma opresc aici. asa, ca fapt divers, sa stii ca o sa tot fii incercat de ala rau', dar de orbit n-o sa orbesti, fii fara grija... hehehehehe
Reply With Quote