View Single Post
  #17  
Vechi 01.09.2011, 22:13:21
Scotland The Brave
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de dobrin7m Vezi mesajul
Interesant cum pe topicul "totul despre desfranare" s-a ajuns la 4mii si ceva de vizualizari si a ajuns in sfarsit sa fie inchis cu lacatel pe cand aici nimeni nu este interesat.

Sa nu intereseze chiar pe nimeni cum ne invata Sfintii Parinti sa facem faptele bune?

Chiar nimeni sa nu fi citit si invatat ceva despre faptele bune ca apoi sa vina aici sa ne spuna si noua?Lume nebuna, lume nebuna, incotro te indrepti?Dumnezeu ne-a incredintat copii nostri, cum oare ii invatam sa traiasca?

Am zis sa va las o perioada sa va convingeti singura.Cel mai util,desi trist,este ca omul sa simta amaraciunea personal.Chiar am facut un pariu despre cati va vor ajuta cu acest topic.M-am gandit ca,fiind ortodoxa,veti beneficia de mai multa sustinere decat dobitocul de protestant pe care ar fi trebuit sa nu-l intereseze.L-am castigat,pariul,din nefericire.Sa nu fiu singurul care a tot tras semnale de alarma,asa,ca ERETICUL,care tot a solicitat public sa se analizeze posibilitatea deschiderii unei sectiuni DEDICATE PARINTILOR BISERICII.Nu am primit nici un raspuns,nu a interesat aproape pe nimeni.

Doar 318 vizualizari,pe un forum ortodox,la un articol atat de interesant.RUSINOS.Femeia asta,in nebunia ei,altfel nu am cum sa-i zic,chiar s-a chinuit sa faca ceva util,ORTODOX.I-a durut,pe marea majoritate,in posterior.Nici macar nu i-a interesat.Cele mai penibile topice au dubul vizionari si asta arata nivelul.Sunt cativa pe aici,care se lupta sa duca picatura de apa-n desert.Nu le este ma unora rusine sa dea lectii de ortodoxism,de patristica si sa ignoare un topic ca acesta?Da ce vreti ma sa primiti?

Cum ma sa nu o AJUTE nimeni cu texte in sustinere?Vrei sa posteze altii,cum sunt eu protestant?Pai postez pana maine ma pt ca ma intereseaza da voi trebuie sa postati,nu eu.Aici trebuie sa va intereseze,nu in alta parte.Stiti ceva oameni buni?Cateodata zicala ,,isi merita soarta"este extrem de adevarata.

QED.

Last edited by Scotland The Brave; 01.09.2011 at 22:22:27.
Reply With Quote