View Single Post
  #9  
Vechi 22.08.2012, 19:51:27
Decebal Decebal is offline
Banned
 
Data înregistrării: 19.07.2012
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.651
Implicit

Citat:
În prealabil postat de SyntheticBlack Vezi mesajul
Și dacă există minorități? Nu trebuie respectate și ele? Dacă ar fi așa cum ziceți dumneavoastră, după părerea mea, s-ar încălca niște drepturi.
Atâta timp cât atentează la moravurile publice nu trebuie respectate ci trebuie controlate și puse la punct, pentru ca să nu îi ducă și pe alții la corupția lor morală. Trebuie ceilalți necorupți păziți de corupții sataniști. Și în general Satana este un simplu tolerat, el nu are dreptul să existe, el mai este încă temporar tolerat până când forțele Binelui vor învinge cu desăvârșire. Pe de altă parte nu știu despre ce drepturi vorbești dumneata; noi oamenii, românii din această țară, mai avem și obligații, nu doar drepturi, iar una dintre obligații este să nu atentăm la moravurile publice. Deci și dumneata ai această obligație. Și ca să îți fie și mai clar că poate nu ai înțeles, noi românii ortodocși nu acceptăm dictatul și dictatura unei minorități sataniste, dacă aceasta există; după cum am mai spus, respectivii sataniști de la marduk trebuie interziși prin lege pe toate canalele media pe care pot pătrunde în țara noastră. Dumnezeu nu ne vrea sataniști.
Reply With Quote