View Single Post
  #9  
Vechi 29.04.2022, 14:12:43
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.966
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
Si eu presupun ca sunt speculatii. E posibil si din cauza traiului pe care il are , daca a adunat energie negativa, sa se comporte si asa.
E de la Cleopa Jurj faza, nu e ceva nou ulterior o fi intrat în folclorul internautic și s-a pierdut sursa, cel puțin din ianuarie 2015 e speculația asta cu 1999 întors invers, dar poate atunci a preluat-o presa și e și mai veche.

Uite și dovada.
https://adevarul.ro/locale/arad/cleo...ec2/index.html

Ce să zic în ritmul ăsta de unde știm că nu s-a născut în 09.09.1999 la ora 09:09 ca să fie vreo 7 de 6, mi se pare simpluț să extrapolezi pe baza unor numere fără date factuale.

Transformăm profețiile în lotto 6 din 49 ?

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
Da cred ca cel mai bine este sa mai evitam TV-ul si netul doar in alte scopuri mai utile: munca etc.
Nu s-a rezolvat mai nimic prin consumul de tv, o singură dată îmi aduc aminte că niște ciobani au localizat epava unui avion după ce au văzut pe o burtieră o știre că un avion s-a prăbușit în Apuseni și cel mult s-au mai prins niște căutați sau s-au găsit niște dispăruți, ne putem duce existența fără tv.

Cum ar fi să dea faliment și stațiile tv măcar să se înjumătățească și să meargă și ei prezentatorii la Sparanghel în Germania ca să se întrețină, sau la căpșuni în Spania, să ajungă și ei ca românii pe care i-au manipulat crezându-se stăpâni peste timpul și mințile altora.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote