View Single Post
  #17  
Vechi 07.10.2009, 20:14:50
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.750
Implicit

Citat:
În prealabil postat de adrian010155 Vezi mesajul
Eu sint convins ca Romania NU are nevoie de un presedinte smecher, uns cu toate alifiile etc., ci de un om sanatos la cap, care sa aiba un strop de responsabilitate fata de tara. In nici un caz nu poate fi Basescu.
Acest derbedeu, betivan ordinar, bisnitar de coltul blocului, in stare sa-l omoare si tacsu ca sa ajunga la putere si sa se mentina acolo cu orice pret, inclusiv al distrugerii totale a Romaniei, trebuie sa plece naibi de la palatul Cotroceni.
A nenorocit intrega tara, a cultivat ura, dusmania, intriga si suspiciunea, a incitat categorii sociale unele impotriva altora, practic a distrus principalele institutii ale statului si o multime de alte netrebnicii care nu puteau fi imaginate de un om normal la minte.
Cu siguranta acest om este bolnav psihic. Paranoia este o boala profesionala la marinari. Cine vrea sa-l voteze, sa-l voteze. Asa vom vedea care este calitatea electoratului la momentul acesta.
Eu sincer nu l-am votat niciodata pentru ca mi-am dat seama de la prima vedere cat este de nepotrivit la conducerea tarii, si un om mai necizelat ca acesta nu cred ca le-a fost dat sa vada romanilor. Partea proasta este ca toata politica a devenit de ultima speta...si culmea el continua sa spuna ce le place romanilor sa auda ( practic asta stie orice prost sa spuna) dar nu a facut si nu va face niciodata nimic!!

Asa pot aparea si eu cu tupeu sa spun ca vreau sa dispara coruptia din tara, sa maresc salariile cu 60 % ...dar asta conteaza??????
Reply With Quote