View Single Post
  #663  
Vechi 23.07.2012, 13:23:43
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Tare dastapt mai esti.

Sigur ca abia atunci o ducea prost, pana sa iasa in strada curgea lapte si miere.

Nemultumiti se gasesc oricand, dar trebuie "stimulati" ca sa iasa, sa strige, etc.

Iar daca te grabesti iar sa pricepi ca au primit bani, nu, mare majoritate nu cred ca au primit, dar daca nu vad pe cineva ca striga deja (iar asta se poate aranja) nu striga si ei.

Se cheama efect de turma sau daca nu-ti place expresia, efectul bulgarelui de zapada.

Si ca sa lasam vorba la o parte, punem pariu ca PSD -ul implementeaza noua lege a sanatatii exact cum o vroia Basescu si nu iese nimeni la strigat?

Ca s-ar putea sa mai adauge 1-2 ani la varsta de pensionare si alte mizerii "de austeritate" si iarasi nu se lasa decat cu icnete la coltz de strada?
Eu am scris ce am vrut sa scriu, te las pe tine sa decizi cine e tare destept si cine nu. M-am saturat de jignirile astea de pe net.Toti sunteti niste einsteini pana inchideti computerul.
Eu votez tocmai pentru ca sper ca oamenii sa nu se mai lase calcati in picioare niciodata. Daca tu sau altii aveti alta opinie sa fiti sanatosi. Votati nu sau stati acasa. Dar opriti-va macar o secunda si intrebati-va daca chiar sunteti in situatia sa luati alti oameni la misto. Nu e nici macar amuzant.