View Single Post
  #23  
Vechi 14.10.2006, 00:16:10
Stefan500 Stefan500 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.06.2006
Mesaje: 120
Implicit

Va vine sa credeti, azi am incercat s-o fac de 3 ori!! Da, de 3 ori!!!
Am vrut sa fac vant pe fereastra, dar erau oameni pe afara si nu voriam sa ma vada nimeni.
A 2-a oara am vut sa-mi bag foarfeca in min (cu ochii inchisi, ca sa am mai mult curaj), dar am nimerit cu partea mai rotunda.
A 3-a oara am vrut sa beau spirt, dar ma ardea pe gura si in gat. Cred ca am inghitit cam un paharel de tuica...
Si l-am implorat pe satana sa ma ajute...

E faza ca vreau sa am o pritena - ma doare mult ca nu am - si am nevoie de o fata langa mine ca sa ma ajute sa ma pun pe picioare... Si vroiam sa-l fac si pe tata sa sufere, din cuaza ca e asa de distant fata de mine si i-a facut rau mamei care e o femeie tare buna (ai mei sunt desparititi din 1989).

Cand vroiam s-o fac parca am auzit-o pe verisoara mea zicand: "Stefane, ce vrei sa faci?".
Am vrut s-o sun, dar era cu dl. Preotel.
Si ea zice ca ar trebui sa lupt, sa nu mai iau in seama ce zic altii, dar ma simt asa de slab.

Poate ar trebui sa lupt, ca cei care m-au criticat sa vada ca au ras ca prostii si ca au pierdut un om de valoare, un om cum n-o sa mai intalneasca la viata lor... sau pur si simplu sa vada ca au ras degeaba...
Reply With Quote