View Single Post
  #24  
Vechi 30.03.2014, 22:13:36
ionmares ionmares is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 30.03.2014
Mesaje: 7
Implicit sI EU CU ACEIASI PROBLEMA :(

Am si eu aceiasi problema. am intalnit o fata in 2012 si am iesit impreuna (ea a fost prima fata trupeste) am stat impreuna mutati la ea acasa cu mama ei 1 an si 7 luni pana in ianuarie 2014 cand a decis ca nu ne mai potivim si ca e monotonie, si a decis sa se desparta de mine. tin sa precizez ca pe aceasta fata am iubit-o foarte mult si inca o mai iubesc si de 2 luni ma chinui sa ma impac cu ea. cand am cunoscut-o pe ea avea o gramada de datorii financiare si eu atunci lucrand ca barman in acea vara am scos o gramada de bani. am platit toate datoriile ei si pe urma ne-am angajat amandoi in acelasi loc de munca. ea nu avea net. in 2013 aprilie am decis sa ne instalam net (ea a decis mai mult ca eu nu vroiam). inainte sa ne bagam net ieseam zilnic la plimbare, jucam rummy, faceam mai multe impreuna. dupa ce a dat de facebook a inceput usor usor sa se indeparteze de viata reala si sa traiasca mai mult in cea virtuala ( nu mai avea chef de plimbari, nu mai faceam mai nimic) si aici s-a ajuns la monotonie. mama ei (tata nu mai are de 13 ani) tine cu mine si ii zice sa ne impacam ca ne potrivim si ca am facut o gramada pentru ea si ca se vede ca as face orice pentru ea. si fratele ei ii spunea sa ne impacam ca altul ca mine nu mai gaseste. acum vreau sa o impac dar parca a prins ura pe mine, parca i-ar fio facuit cineva farmece. si in momentul de fata o vad online mai mereu pe facebook. inca traieste in viata virtuala. i-am spus ca nu stie ce vrea de la viata ca eu doresc o familie alaturi de ea (la inceputul relatiei si ea dorea acelasi lucru)

Last edited by ionmares; 30.03.2014 at 22:16:54.
Reply With Quote