Subiect: Adam si Eva...
View Single Post
  #165  
Vechi 26.07.2011, 15:32:26
GLAdoS GLAdoS is offline
Banned
 
Data înregistrării: 14.06.2011
Locație: Apeture Science Laboratories
Religia: Ortodox
Mesaje: 538
Smile

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de GLAdoS Vezi mesajul
Interesant...pentru ca eu credeam ca tu esti cel cu probleme...
Oricăte am rezolvat tot în mintea minciunilor am fost plasat, în matematică și ea nu e decât un fatalism al unei minți fataliste, adică e o fatalitate cu reguli și jaloane de el trasate. Un spațiu absurd în care v-a ademenit la joacă.
Your entire life has been a mathematical error...

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de GLAdoS Vezi mesajul
e o carte... nu prezinta o dovada de adevar mai mare decat un studiu stiintific... get over it!
Și ce e ăla un studiu științific? Niște ipoteze scose de niște păcălici iluzioniști pe baza unor jocuri de diversionism cu reguli clare? Păi în reglile lor le-am demonstrat mai sus că e fals ce susțin ei. Nu-i meritul meu ci a Celui care a scris Cartea.
Si eu am demonstrat opusul... na, ca sa vezi, so what you gona do? act a **** <--- ca tot iti place si tie sa pui linkuri la cuvinte...lol

Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de GLAdoS Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de vsovivi Vezi mesajul
La ce bună toată știința dacă e vremelnică?
Deci mai bine mori prost?... LAME
Păi măcar nu mori obosit la cap și cu iluziile savanților cu ochii roșii.
Aha, deci asta e tu preferi sa nu te "oboseti"... trebuia sa zici asa de la inceput. Apropo, pt ce e postat link la un video cu niste broaste cu ochii rosii care nu au treaba cu discutia... puteai pune mai bine o imagine... de fapt toate linkurile videourilor postate de tine nu au nici o legatura sau vro insemnatate.

Last edited by GLAdoS; 26.07.2011 at 15:39:34.
Reply With Quote