View Single Post
  #57  
Vechi 26.08.2013, 18:47:45
Mena59 Mena59 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 20.11.2012
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 362
Implicit

Citat:
În prealabil postat de andreea.MG Vezi mesajul
Daca nu ma atragea inima, cum spuneti dvs, nu mai incepeam sa am o relatie cu el. Cea mica e in clasa a IV-a, iar cea mare in clasa a VI-a. Deci ele sunt destul de marisoare ca sa faca diferenta. Din tot ce stiu de la tatal lor, ele vor pe cineva cu care ar putea vorbi fara retineri. Eu nu pot lua locul mamei lor, chiar nu pot. Daca erau mai mici, da, le-as fi putut fi ca o mama. Dar chiar si asa, o sa tin la ele ca si la fetitele mele. Sunt doua fetite nevinovate ramase orfane si as face orice sa le alin durerea. Nu le-as lasa sa isi uite mama, din contra, le-as spune ca mama lor vegheaza pentru ele si ca mereu o sa le iubeasca. Eu vreau doar sa stie ca o sa poata conta pe mine oricand si la orice ora.
Andreea, le spuneam si lui VladCat si lui Alin ca cele ce ti-am spus nu sunt din desteptaciune mea cea mare ci din experienta mea. Ceea ce tu iti doresti sa faci, eu am facut deja cu mult timp in urma. Crede-ma ca stiu ce spun.
Oricum, fa cum crezi, cum sti sau cum poti si Domnul sa va ocroteasca de suferinte!
Ma retrag de pe acest topic dar daca o sa mai scri ce se intampla cu tine si cu familia pe care ti-o doresti o sa citesc cu interes si o sa ma gandesc la voi.
Doamne ajuta!
Reply With Quote