View Single Post
  #6  
Vechi 25.11.2008, 12:18:16
geo.nektarios's Avatar
geo.nektarios geo.nektarios is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.357
Implicit

FRATII MEI, Haideti sa ne RUGAm pt acest FRATE al nostru, fiecar catre sfantul preferat, sau la Maica Domnului la Domnul Hristos, ca "unde sunt doi sau trei adunati in numele Meu, acolo sunt si Eu" si adevarata IUBIRE sta in JERTFELNICIE!!! Haideti sa ne "adunam" intru rugaciune, ca vazand Hristos IUBIREA si COMUNIUNEA NOASTRA sa isi faca mila de acest suferind care se afla deja in mainile Satanei, caci isi doreste moartea si chiar a cerut-o. Haideti sa ne rugam pt intarirea in CREDINTA si sa devina un BUN si adevarat crestin, sa nu ajunga Domne fereste, in mainile satanei, caci eutanasierea este o sinucidere, nu de mainile proprii ci de ale doctorilor, si ii face partasi si pe acestia la crima si atunci sa vedeti mania lui Dumnezeu... NU e de joaca cu sufletul omului! Fereasca Dumnezeu de chinul VESNIC in IAD!!!
VA rog frumos, jertfiti 15 minunte fiecare din tp fratiilor voastre si sa ne unim in rugaciune pt fratele EUGEN!!! Va rog din toata INIMA!!! CRED CU TARIE CA DUMNEZEU NE VA ASCULTA RUGACIUNEA!!! Sa ne rugam zilnic pt el, pana cand Dumnezeu ne va auzi!! SA STARUIM IN RUGACIUNE sa vada Dumnezeu ca noi VREM MANTUIREA LUI, nu numai ca "izbavire de moarte" ci si ca izbavire de deznadejde si INTARIREA IN CREDINTA IN PUTEREA LUI DUMNEZEU, ca "fara de Mine nu puteti face NIMIC!!!" Va rog HAIDETI SA NE RUGAM!!!! lasati JUDECATA deoparte ca nu face bine, ca una si alta, HAIDETI SA NE RUGAM PT EL!!!!
Reply With Quote