View Single Post
  #99  
Vechi 04.10.2011, 21:51:11
TunsDiana
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de zaharia_2009 Vezi mesajul
A, vai, si eu mi-am spus asisderea tot o parere , precum multi altii . Din care spuse ale mele ati dedus ca vorbesc in numele bisericii ? Pai dvs. cind sunteti la piata si faceti un calcul pt. cit v-ar costa 138 grame de salam insemneaza ca vorbiti in numele intregii aritmetici (ca matematica este si asa cu mult prea mult decit aritmetica) daca il corectati la calcul pe vinzator ... si exemple asemanatoare sunt cu nemiluita !
Pai cel care vorbeste in numele bisericii asa procedeaza ? Daca credeti ca acestea sunt criteriile de identificare , care chipurile le-ati sesizat la mine , veti vedea ca mai sunt inca multi care ,,vorbesc in numele bisericii" aici pe forum , lucru care nu este intocmai !
Va propun sa va reveniti si sa renuntati la vanitate , desigur daca si aveti bunavointa !
M-ati jignit pentru ca ati spus ca vorbesc ca tiganii doar pentru ca nu am fost de parere cu d-voastra! Care pacat este mai mare in fata lui D-zeu dupa parerea d-voastra, lasand canoanele la o parte? Sa nu faci un copil pentru ca nu ai posibilitati sa il cresti sau sa faci un copil, sa il bati cand te imbeti, sa nu il hranesti si sa il arunci pe strada in toiul iernii?
Reply With Quote