Subiect: discoteca
View Single Post
  #22  
Vechi 08.02.2008, 21:08:31
veilur veilur is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.01.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.420
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alexandra28again
[...]acum nu m-as mai duce nici daca m-ai plati.m-am resemnat,mi-am dat seama ce este bun si ce este rau,am scapat de acele frustrari si mi-am dat seama ca eu nu am ce cauta acolo caci,discoteca,sa recunoastem,a ajuns un bordel sau podium pentru parada modei.trebuie sa fi impacata cu tine insati,sa nu-ti fie rusine de alegerile pe care le-ai luat,atata timp cat acestea sunt bune.[...]
Pai deabia acum am realizat si eu ca viata poate fi frumoasa si altfel si ca nu trebuie neaparat sa mergi intr-o discoteca ca sa fii cool si la moda! Daca turma face ceva, trebuie sa facem si noi la fel? Si mai ales cand te duci pentru a face impresia aia ca tu esti in rand cu lumea, asta-i si mai mare prostia, ca nici macar de placere nu te duci, ci din cuaza frustrarii, sa nu rada ceilalti de tine ca stai acasa! :D
Asta e culmea culmilor! Pai si eu cu cativa ani in urma ma duceam in discoteca, dar ma duceam din placere nebuna si bezmeticeala la cap, ca vroiam sa ma dau numai pe partiile desfraului de discoteca si betie, nu sa imi folosesc timpu in scopuri utile, dar in nici un caz nu ma duceam ca asa era la moda sau ca ar rade ceilalti de mine daca nu ma duc!
Nu domnule, daca acum eu nu mai vreau sa ma duc la discoteca, le spun tuturor in fata ca nu ma duc ca nu vreau eu si gata! Ca nu imi place si ca e pierdere de timp aiurea, cand as putea sa fac altceva mult mai util, sau sa ma distrez in alt mod ;)
Reply With Quote