Subiect: discoteca
View Single Post
  #24  
Vechi 09.02.2008, 20:05:51
GIULIX18 GIULIX18 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 07.02.2008
Mesaje: 16
Implicit

Buna seara!Am impresia ca ai facut o aluzie la bucurarea partilor de jos a corpului, sa stii ca inca nu am experimentat aceasta bucurie asa ca discoteca nu imi este un furnizor de asa ceva...Nu sunt deloc de acord cu faza ca locurile pe unde stai te definesc, eu nU FRECVENTEZ DISCOTECA!Dar mintea mea doreste acest lucru, ma chinuie gandul asta, eu merg numai in vacante si SINCER nu am fost niciodata in post!Cunosc o multime de persoane care merg constant la Biserica dar care sunt adevarate scorpii, nu judec, asta e adevarul...Si alte persoane care merg la disco si cand le cunosti realizezi ca nu sunt niste vampe ci au anumite frici pe care spera sa le rezolve prin asa-zisa ``distractie``!Mi s-a intamplat sa primesc ajutor de la cel catalogat ca usuratic decat de la ``evlaviosi``...Ideea e ca fatarnicia omului atinge cote MAXIME si nu ne putem lua dupa aparente...Si eu stiam ca e ``spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti``.Poate cei care nu au pacatul meu gandesc asa in usor``Eu nu pot intelege cum pot sa stea acolo?atata prost gust...Oi Doamne!``Dar...cercetati oameni buni in sufletele voastre si vedeti ca aveti si voi slabiciuni si poate vicii pe care eu daca le-as sti as zice``Nu pot sa vad ce intelege omu asta din...``Cine vrea sa faca pacate?Desi stim foarte bine relele ce le implica un pacat, de ce nu ne oprim????Nu vreau sa dau exemple pt a evita jignirea cuiva...Ceea ce vreau eu sa insinuez ca nu prin batjocorirea acelui loc ma veti imbuna, poate ma si simt jignita...Nu cautati defecte locului ci mie, discotecile raman acolo eu ALEG daca ma duc sau nu, la mine e puterea de a alege lumina sau intuneric!Revin, spuneti ca ``e kitch,e zgomot nu muzica``deci e prilej pt pacate dar orice alt pacat savarsit tot atribute urate are...Eu cred ca numai prin intelegere sincera ne putem ajuta si prin compasiune si chiar mila nu prin punere la zid, constienta sau nu!
Reply With Quote