View Single Post
  #216  
Vechi 12.09.2012, 21:32:18
bogman margareta bogman margareta is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.11.2011
Locație: BAIA MARE
Religia: Ortodox
Mesaje: 91
Implicit Multumim

Multumesc celor care au fost alaturi de mine ,imi pare rau ca nu pot da nume ptr. ca nu stiu cine au fost,Rebecca a primit o doza de FERINJECT in urma cu 4 zile ,urmeaza sa facem inca o doza peste 2 saptamini ,si depinde de analizele ei de singe se va repeta pina se stabilizeaza anemia Saptamina aceasta este sub pefuzie cu vit. b1,b6 ,vit c si calciu timp de 6 zile ,Intre timp am facut niste analize , rezultatul a fost foarte grav are o infectie urinara ,CU INFECTIA E-COLI ...functionarea foarte rea a rinichiului sting De 2 zile facem gentamicina de doua ori pe zi,...deci in continuoare este extrem de bolnava ,din cauza febrei care nu scade sub 38,5 a inceput sa faca convusii si spasmele au reinceput.Cei care inteleg acesti termeni medicali o sa inteleaga prin ce suferinta trecem ,si cita nevoie avem de ajutorul vostru,......va rog din suflet nu ne lasati in voia sortii, fara voi nu ma voi descurca ,In numele dragostei fata de D-zeu si a rebeccai fiti cu noi,,....sa nu credeti nici o clipa ca va mint ,D-zeu si Maicuta Domnului imi este martor prin ce chinuri trece Rebecca,...asa sa-mi ajute D-ZEU,......
Reply With Quote