View Single Post
  #1484  
Vechi 20.03.2013, 07:53:18
Noiembrie's Avatar
Noiembrie Noiembrie is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.01.2013
Religia: Ortodox
Mesaje: 165
Implicit

Citat:
În prealabil postat de beniamin777 Vezi mesajul
Simata doamna, cu tot respectul va spun: sunteti o mare mincinoasa. Vreti sa argumentez comentand cele scrise de dvs.? Ar fi prea multe de spus si nu am placerea sa o fac. Dar, daca insistati, voi da curs cererii dvs.

P.S. Ceea ce faceti dvs. este ceva obisnuit pe acest forum. Va incadrati in trend. Se poarta. Biserica adventista de ziua a saptea poate fi atacata doar cu minciuni sau banari de useri.

De unde pana unde deduci domnia ta c-as fi femeie?!?Cat despre atributul de "mincinos", iar ma faceti sa rad ! De la domnia ta nu vreau chiar nimic! Stii de ce? Deoarece afara de porcarioare nu ai a-mi oferi ceva! Iar afirmatiile mele vizavi de atitudinea adventistilor mi-am format-o pe viu! Am vazut cu ochii mei si nu imi pasa daca ma credeti au ba! Ne faceti repetat mincinosi, desigur din cauza ca detinem adevarul si ca nu ne lasam ametiti de voi.Totusi, ca sa respect porunca biblica, entitatea umana care sunteti, desi jalnica in materie de adevar, o pretuiesc, insa multe pretinse adevaruri ale "dvs", nu le pot accepta, pt imi respect credinta.Poate in ziua a 7, adica duminica, va veti trezi din somnul care va zamisleste monstrii! Eu nu va voi mai raspunde , deoarece nu vreau sa imi mai cobor "scara"...Pace tie ratacitule!