View Single Post
  #7  
Vechi 31.01.2011, 17:46:17
Iulita Iulita is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2010
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 149
Implicit Confirmareeeee!!!!

Citat:
În prealabil postat de MIRELAMM Vezi mesajul
'' Orice Sfant a avut un trecut si orice pacatos are un viitor '' (Am auzit ca preotul asa si asa si pe dincolo ...) Costa mult sa te increzi oamenilor , roaga-te lui Dumnezeu si o sa afli singur adevarul . Doamne ajuta !
Apropo ca trimiti oameni sa se convinga! Nici nu este necesar! C-au ajuns stirile si faptele Parintelui la ochii si urechile oamenilor, nu este necesar sa-si cheltuiasca banii pana la Mosuni. Se pare ca, costa mult sa-ti vinzi sufletul! Eu o spun din experienta traita la Mosuni si cu Parintele. Asa ca...... ce v-a legat dvs. diavolul, acum c-ati fost acolo si va simtiti usurata si binecuvanta, rugati-va dv s Domnului sa va arate ca s-a intamplat exact contrariul si raul legat si mai mult prin Pr. Pomohaci, o veti simti mai tarziu, ca raul facut nu rezista pentru mult timp, iese la iveala. Asa cum s-a intamplat in cazul meu. Asa ca....atentie!!! Se pare ca dvs sunteti o persoana careia ii place circul si senzatiile tari de-acolo, dar Dumnezeu spar sa va lumineze sa va dati seama in ce hipnoza v-ati bagat.
Doamne ajuta!
Reply With Quote