View Single Post
  #19  
Vechi 26.04.2009, 20:24:02
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de silverstar Vezi mesajul
[COLOR=green]Sincer, nu știu de unde ai luat tu asemenea date, dar pot să-ți demonstrez, întâi de toate, că ești ridicol, că ai procedat exact ca Pristanda din "Scrisoarea pierdută" a lui Caragiale. Cred că-ți amintești scena cu steagurile. Uită-te la tine de câte ori apare Vaslui și cu ce număr.[/COLOR]
[COLOR=green] [/COLOR]
[COLOR=green]Și asemenea date pot fi crezute de cineva care nu cunoaște nivelul de trai al oamenilor din zonă... Totul este grosolan exagerat și seamănă cu o bătaie de joc la adresa acestor oameni. [/COLOR]
[COLOR=green][/COLOR]
[COLOR=green]Aseară nu am putut intra. Eram foarte revoltată. Dar, uite că mi-a trecut și nu-ți mai pot spune ce-ai fi meritat.[/COLOR]

[COLOR=green]Scrii așa: Presa de azi publică o mică statistică etc... Care presă? Un titlu de ziar, un link ceva?... Bășcălie, domnule, bășcălie și manipulare...[/COLOR]
Tu cam te dai în spectacol aiurea de la un timp, dar îți dau pace , nu merită să intru în polemică cu tine. Ești tot timpul cu dosul în sus . Sunt mult mai bine informat ca tine și nu risc a trăi în minciuni universale ca tine. Știrea e din presa din ziua respectivă și ori cum nu mă justific în fața ta . Punct !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote