View Single Post
  #28  
Vechi 14.08.2015, 18:07:20
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Cool

[Noi aici vorbim, de cazul in care cautam ispita sub diferite pretexte bineinteles.]

Adica, barbatii care merg la mare cu sotia, copiii etc, in realitate au niste ganduri perfide si intentia de a spiona alte "sirene" dezbracate.
Cred ca sunt putin cam masochisti in acest caz, avand in vedere ca e cam greu sa te bucuri de ispitele ce iti ies in cale cu familia langa tine. Plus ca mai dau si bani pentru asta. Oare nu le-ar fi mai simplu sa gaseasca alte variante? :)

A trecut ceva vreme de cand am intrat pe acest forum, dar recunosc ca si dupa atata timp nu inceteaza sa ma surprinda...:) A aparut cumva o secta in cadrul ortodoxiei si nu stiu eu?
Sau domnul considera, probabil, ca este un trimis special al divinitatii, un fel de apostol modern care propovaduieste online Adevarul, bietelor oi ratacite de la calea cea dreapta ...
imi pare rau pentru dansul in acest caz si fara nici o urma de ironie, ii doresc multa sanatate!
__________________
Sa invatam de la ingerul nostru pazitor...http://www.youtube.com/watch?v=pG52f...&feature=share

Last edited by heaven; 14.08.2015 at 18:10:16.
Reply With Quote