View Single Post
  #61  
Vechi 21.02.2011, 18:55:43
anna21 anna21 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.03.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.461
Implicit

Citat:
În prealabil postat de calator prin ploaie Vezi mesajul

Eu am o opinie clara de neschimbat vizavi de muzica buna.....Legat de articol, eram curioasa sa vad ce credeti voi, forumistii....
Dar bineinteles...

Cum aici ai dat "doar un articol" in care contesti existenta Adevarului absolut (in favoarea celui personal).. apoi spui ca doar ai dat un articol

Apoi aici hulesti chiar oe Hristos.. apoi spui ca e un articol, dar sa-ti arat "clar" unde ai spus ca e si opinia ta! Extraordinar.. te simti bine in pielea ta?

Iar aici iti arati adevarata credinta, nu e un articol... dar la fel, vrei sa aflii opinii, cica.

Tu chiar crezi ca te crede cineva crestina? Dar'mite ortodoxa.

Dar pt starea ta de "bine", desigur poti sa-ti construiesti orice parere doresti despre tine in mintea ta.

Dar o mare rugaminte am: NU ne mai ofensa cu astfel de articole!!

Ia-o ca un minim de respect pt forumisti!
Nu mai posta articole... nu-mi vine acum in minte un sinonim elegant pt imbecile.. dar asta este. Sunt articole imbecile, cu o spoiala de "cultura" (in realitate inexistenta).

Sa stii ca daca vehiculezi nume sonore in citatele tale nu impresionezi pe nimeni, ca multi sunt interesati de idee, nu de impresie artistica.. si daca ideea e bullshit, degeaba este exprimata de Einstein *(apropo... multe citate frecvent puse in seama lui nu sunt autentice, e folclor).. parca am fi copii de gradinita!

Repet: un pic de consideratie fata de cititori, te rog..
Reply With Quote