View Single Post
  #3  
Vechi 09.10.2009, 10:07:30
elenavioletacocos's Avatar
elenavioletacocos elenavioletacocos is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.12.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 244
Implicit

ideea este ca dc cineva ar incerca tu ai omori primul ,da sau nu ?
eu as fii in stare de orice sa imi apar fiintele dragi ,si abia apoi pe mine !
eram prin clasa a noua ,veneam de la scoala ,in scara a intrat unul si a inceput sa traga de mine ,chiar mi.a deschis pantalonii ,nu stiu cum ,caci eram disperata ... am inceput sa urlu ,sa il strig pe tati ,Lord ciobanescul german a inceput sa latre si tati auzind cum tipam i.a dat drumul pe scara ,psihopatul si.a dat seama ca m-au auzit si a fugit ...a ajuns si tati jos ,si am inceput sa fugim dupa ala...lord a sarit pe el ,l-à pus la pamant ,tati avea o bata ,eu i-am smuls-o si am inceput sa dau cu atat ura in ala ,de am cerzut ca il voi omori ,noroc ca tati m-a oprit ! a venti politia ,dar nu i-a facut nimic caci era minor ,si el a zis ca vroia sa se joace cu mine ,si eu am inteles gresit ! dc as fii putut l.as fii omorat ,ca niciodata sa nu ii mai faca unuei fete ce mi-a facut mie !!!
__________________
"Și acum rămân acestea trei: credința, nădejdea și dragostea. Iar mai mare dintre acestea este dragostea." Corinteni
5. Pune-ți nădejdea în Domnul din toată inima ta și nu te bizui pe priceperea ta.
15. Omul simplu crede toate vorbele; omul înțelept veghează pașii săi.
33. Frica de Dumnezeu este învățătură și înțelepciune, iar smerenia trece înaintea măririi.
www.bajotierra.ro
Reply With Quote