View Single Post
  #5  
Vechi 12.06.2009, 19:01:40
padurariucristi's Avatar
padurariucristi padurariucristi is offline
Member
 
Data înregistrării: 06.06.2009
Locație: orvieto italia
Religia: Ortodox
Mesaje: 47
Implicit

Pentru problema ta cu pshihiatrul e mai bine sa consulti un doctor de suflet,adica un preot.O sa vezi ca totul o sa se rezolve si totul de acum o sa devina o amintire urata.Sa nu deznadajduiesti ca o sa se faca lumina si pe strada ta.Totul e sa ceri ajutor.Cred ca ai facut cea mai buna miscare sa cauti prieteni pe acest site.Dumnezeu ti-a raspuns la rugaciunile tale si ti-a descoperit ca baiatul asta s-a casatorit.El a spus ca a gresit.Dar eu cred ca o astfel de greseala nu se face.El a depus un juramant in fata lui Dumnezeu si cred ca ar trebui sa te lase in pace.El a ales sa fie cu ea la bine si la rau.Sa-i multumesti lui Dumnezeu ca nu ai fost tu bataia de joc al lui.Dumnezeu te-a salvat pentru rugaciunile tale.Mai este vorba aceea:UN SUT IN FUND ESTE UN PAS INAINTE.Nu esti casatorita cu el asa ca nu ai nici un pacat.Am avut si eu un prieten care se tinea de rautati.Cand a auzit tata ,si nu-mi pare rau,ma prins in baie de mi-a dat o mama de bataie ca de frica l-am lasat.Acum sunt fericita ,caci si-a batut joc de o alta fata dintr-o familie buna.A lasat-o gravida si fata dormea cu copilul jos si el in pat cu amanta.Poate eram eu in locul ei de nu era bataia de la tata....Dute la un preot si roaga-l sa te ajute cu problema ta.
Reply With Quote