View Single Post
  #45  
Vechi 07.12.2021, 15:11:56
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Sebastian_Stefan Vezi mesajul
Nu am de ce sa imi cer scuze de la un nebun.
Niciun om sanatos cu capul nu iti va trimite tie bani 2 ani de zile in conditiile alea. Practic ce am facut eu? Facuseram un cont de facebook si puseseram pozele Ionelei, o fosta colega de liceu. De pe acel cont am inceput sa vorbesc cu el si si am inceput sa-i cer diverse sume de bani invocand anumite pretexte. Dvs nu realizati ca acest nebun mi-a trimis 2 ANI DE ZILE bani? Dupa tot el sa plange???
Tu i-ai facut ochi dulci prin textele postate si prin comunicatia pe chat imbracat in Ionela si el dandu-se la ea a platit sperand la ceva tavaleli?

Apoi a vazut ca a fost luat de fraier de un tzepuitor de profesie si s-a suparat.

Ai dreptate, a platit pentru ciber-sex, ca la streptise, dar i s-a facut apoi scarba dandu-si seama ca a flirtata cu un transgender si vrea sa se razbune, politicaly corect, vrea banii cheltuiti inapoi.

Tu ai dreptate, el a platit ca s-o tzepuiasca pe Ioana si s-a trezit Tzepuit de ”Ionel” si acuma se da victima.

Ar fi drept sa-l santajezi cu politia si sa-i ceri sa-ti dubleze suma daca nu vrea sa intre la tentativa de viol si de seducerea minorelor dand mita pe facebook... mita la cerere.... pai 2 ani de zile sa te lasi excrocat... nu mai e naivitate ci tentativa vicleana de amagirea tinerelor frumoase lasandu-te excrocat stiind tu ca platesti si o sa primesti ceva pana la urma.

E greu deci de rezolvat o asa problema spinoasa cand ambii vinovati vicleni tzepuitori se dau victime abuzate.

Va sfatiesc sa va intalniti la 12 noaptea in spatele bisericii din cimitir ca sa rezolvati barbateste problema, duel, bataie, vorbe grele, ce o sa va dea Cel de sus.

Nu prea vad iesirea din situatie daca ati implicat si puterile necurate. Astia raii, leprecornitzele o sa va lege tot mai mult si o sa va vanda ca sa va inroleze faraon-fanfaron in armata lui de slugarnici agarici. Daca nu va lasati sa va preschimbe in ieniceri si spahii o sa va istoveasca pana va piere pofta de mancare si o sa umblati ca niste slabanogi supti de tantari si de purici.

Mai exista o rezolvare, dar aia v-am zis-o in postarile anterioare.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote