Subiect: Maica domnului
View Single Post
  #3  
Vechi 06.09.2012, 12:06:45
Eugen7's Avatar
Eugen7 Eugen7 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.580
Implicit

Citat:
În prealabil postat de patricia2006 Vezi mesajul
bun gasit tuturor....simt ca trebuie sa marturisesc minunile din viata mea facute pentru mine de catre MAICUTA DOMNULUI....in primul rand m-a ajutat sa imi descopar cancerul in faza incipienta,,,,ma ajutat sa fiu impreuna cu sotul meu,,,ce-a mai mare minune ma ajutat sa imi duc sarcina la bun sfarsit desi aveam cancer ovarian,,ma ajutat atunci cand sotul meu nu voia sa auda de parintii mei si sa mearga la ei la intors cu fata spre bunatate si seara de revelion am petrecut-o cu ei si a fost foarte frumos,la ajutat pe tatal meu cand sa taiat cu flexul si sa operat,acum este bine,ma ajutat in postul care a trecut sa ma spovedesc dupa 4 ani.......si multe minuni care probabil nu stim ca sunt minuni.........ITI MULTUMESC MAICA MEA,AJUTA-MA IN CONTINUARE SA FIU SANATOASA SI SA IMI IASA RMN-UL BINE IN NOIEMBRIE.....mi-ar face mare placere sa mai aud si de la voi de la cei care ati avut parte de minnile MAICII DOMNULUI cum ati fost ajutati.multumesc
Slava Domnului Patricia.
Sa multumim lui Dumnezeu si Maicii Domnului!
Maica Domnului ne ajuta cu harul si puterea Domnului Iisus Hristos spre mantuirea noastra si slava lui Dumnezeu, indemnandu-ne "sa faceti TOT ce va va spune EL" (Ioan cap 2) Iisus Hristos, Domnul Dumnezeu nostru... caci Dumnezeu si Maica Domnului si toti Sfintii ne iubesc pe noi, pe fiecare in parte mai mult decat ne iubim noi pe noi insine.
__________________
Pr. Arsenie Boca: "In mintea stramba si lucrul drept se stramba"; "Sa-ti feresti capul de frig si de prostie!"; "Mustrarea invinge, dar nu convinge"; "Bobul lui de grau se preschimba in taciune, iar el se crede grau nedreptatit";
Reply With Quote