View Single Post
  #5  
Vechi 13.04.2013, 16:58:49
MihaiG MihaiG is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.04.2012
Locație: Timișoara
Religia: Catolic
Mesaje: 1.242
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iubirea Vezi mesajul

Mihai, eu daca am pus o astfel de intrebare, inseamna ca am pus-o pt ca am niste informatii referitoare la astfel de legislatii si de aceea solicitam raspuns DOAR din partea cunoscatorilor respectiv si ma repet "care au trecut recent prin problemele de acest gen sau a celor care desfasoara o activitate in domeniu: preoti parohi din orase mari, persoane care au afaceri in domeniul serviciilor funerare sau persoane care au avut recent vreun deces in familie"....
Asa cu "nu stiu" si "nu cred" eu stiu deja...de aceea am specificat ca nu doresc ca acest topic sa fie umplut de postari doar de dragul de a posta...credeti-ma ca am deschis acest topic cu FFFF MARE interes si nu ca sa ma aflu in treaba sa fac statistici daca forumistii de aici stiu sau nu stiu, gandesc sau nu gandesc, au sau nu imaginatie....etc
Imi cer iertare daca am lasat impresia ca imi dau doar cu parerea; eu am raspuns la intrebarea privitoare la legislatie, tinand cont de faptul ca sunt avocat de profesie; am verificat legea aplicabila si v-am spus ce am gasit.
Reply With Quote