View Single Post
  #13  
Vechi 27.08.2010, 17:50:52
haitchi haitchi is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.06.2010
Mesaje: 94
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirabela Vezi mesajul
Pai electrosocurile nu cer acceptul sfintei treimi inainte de a lucra pe oameni.

Apai io nu-s asa credincioasa, io-s mai pacatoasa de felul meu si mai ingusta la minte.

Dumnezeu sa aiba mila de tine.
Nici macar nu cer acest drept, doar le folosesc. Faina energie! Nu intreaba pe nimeni daca are voie sa intre in viata ta, intra si gata. Daca nu esti informata despre un lucru, cel mai bine ar fi sa taci si daca te intereseaza domeniul, sa te informezi, sa citesti, sa intrebi pana cand spui ca esti "doctor" la materia asta. Asa procedeaza oamenii care mai merg pe la scoala. Prima data invata si apoi vorbesc ca sa nu "zboare pasarile" cand deschid gura.

Daca tu consideri ca stii despre ce e vorba, atunci treci la tabla si raspunde, da-mi argumente nu-mi veni cu produse "bio". Daca te dor dintii, ce faci? Mergi la dentist sau nu? Ca si acolo "albinutza" e tot energie "bio". Fata draga, nu-i vorba de cat esti de pacatoasa sau nu, pe mine nu ma intereseaza si are cine sa te judece, mai putin eu. Ceea ce ma sperie pe mine e usurinta cu care unii oameni pot fi convinsi de "lucrarea diavolului". Cu mine e mai greu asa, trebuie sa vi cu argumente clare ca am absolvit demult gradinitza.
Reply With Quote