View Single Post
  #22  
Vechi 13.03.2010, 16:59:12
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de flying Vezi mesajul
@topcat si ai2 : nu e nevoie sa va mai raspund si eu ,ca voi v-ati faultat singuri prin argumentele aduse, ucigand logica elementara si aducand deservicii ateismului ,pe care il demolati , neintentionat ,dar e bine si asa; aveti carnet de partid (ateist)? daca n-as fi ortodox ,v-as reclama la presedintele partidului oamenilor care se trag din maimute sa va penalizeze pentru ca faceti de rusine imaginea ateilor .Continuati ...pe aceeasi linie ...
Daca logica ta elementara se bazeaza pe atacuri la persoana si lipsa argumentelor, ai fost fraierit! Sper ca n-ai dat si bani pt asta!
Nu realizezi ca raspunsul tau se potriveste unui copil de gradinita care spune "esti prost, eu am dreptate"? Sari cu argumentele si lasa complexeul de superioritate daca esti atat de grozav. Din ce ai scris pana acum reiese ca habar n-ai ce-i evolutionismul dar il combati cu entuziasm.
Eu ti-am aratat ca n-ai inteles ce a spus Dawkins. Daca orice scriem tu intelegi ca ai dreptate ar trebui sa cazi putin pe ganduri.

Last edited by ai2; 13.03.2010 at 17:03:57.
Reply With Quote