View Single Post
  #49  
Vechi 05.03.2021, 21:21:11
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.688
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Lipsește un frate ca Alin B care mai făcea ordine pe aici, îmi pare rău că s-au retras o parte dintre greii forumului, ei erau sanitarii forumului.
Foarte ciudat sa spui asta despre cineva care a pus umarul serios la destramarea forumului, in timp ce te plangi ca nu mai exista activitate pe forum. Sanitarii forumului, cum ii numesti tu, au reusit sa alunge userii, formand o gasca prin care atacau pe toti cei ce nu erau in consens cu ideile lor si ii contraziceau. Problema si mai mare e ca nici macar nu aveau conceptii ortodoxe, asa ca ii atacau si pe ortodocsi. Asta nu se putea intampla fara acordul administratorulul, care e principalul vinovat (desi a fost atentionat de nenumarate ori). Pe aproape toate forumurile unde am fost s-a intamplat cam acelasi lucru: un grup de useri mai rautaciosi si agresivi si-au format un grup si ii atacau pe toti cei care nu erau in grupul lor sau ii contraziceau si aveau alte pareri. AlinB a mai destramat un forum, pe care eram inainte sa intru pe acest forum (la inceput nu mi-am dat seama ca e el). La fel, userul catolic a pus umarul la destramarea forumul catolic, dupa aceea a rezolvat treaba si aici. Acest fel de useri sunt mai periculosi decat trolii, ei pot destrama un forum intreg daca adminul nu intervine.
Reply With Quote