View Single Post
  #4  
Vechi 04.07.2012, 17:53:25
laraG laraG is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 425
Implicit Doamne ajuta!

Citat:
În prealabil postat de patricia2006 Vezi mesajul
BUN GASIT..VREAU SA VA MARTURISESC SI VOUA MINUNEA CE MI SE INTAMPLA..AM REUSIT SA MERG LA ANALIZE ASA CUM TREBUIE PERIODIC PT CA DUPA CUM STITI ACUM CATIVA ANI AM AVUT CANCER OVARIAN..SUNT ASA DE FERICITA SI VREAU SA VA IMPARTASESC SI VOUA FAPTUL CA MI-AM FACUT TOATE ANALIZELE SI MARCARII TUMORALI SI MI-AU IESIT EXCEPTIONAL DE BINE,,MAI TREBUIE SA FAC SAPT VIITOARE ct si,,sper Ca imi va iesi bine.....de cateva zile m-am rugat MAICII DOMNULUI SI SUNT SIGURA CA MI-A AJUTAT DE MI-AU IESIT ANALIZELE BINE.BUCURA-TE MAICUTA DOMNULUI VINDECATOARE!VA ROG DIN SUFLET PE CEI CARE VRETI SA MA POMENITI IN RUGACIUNILE VOASTRE PE MINE STELIANA SA IMI IASA SI MIE TOMAGRAFUL BINE.VA MULTUMESC
Ma bucur din tot sufletul pentru vestea cea buna!Slava lui Dumnezeu Cel slavit in Sfanta Treime, Tatal, Fiul si Sfantul Duh,pentru dragostea ce ne-o poarta tuturor celor care cu credinta ii cerem ajutorul Lui si Maicii Sfinte,mijlocitoarea noastra la Fiul sau!
Steliana,draga mea, te voi pomeni in rugaciunile mele!Numele tau este si Patricia?
__________________
"Nu va temeti de cei care ucid trupul si dupa aceea nu pot face nimic mai mult...Temeti-va de acela care , dupa ce a ucis , are putere sa arunce in gheena;adevar spun, temeti-va de acesta"(Lc.12,4-5)
Reply With Quote