View Single Post
  #3  
Vechi 27.09.2009, 07:01:45
mihaislia mihaislia is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 26.09.2009
Mesaje: 4
Implicit Minunile mele-Lia

Si eu ma numar printre cei care au primit ajutor de la Sfantul Nectarie. El a intrat in viata mea exact in saptamana in care am aflat ca am probleme mari de sanatate. Ii multumesc Sfantului Nectarie si Maicii Domnului ca au mijlocit la Bunul Dumnezeu sa aflu de boala mea la timp. Am inceput sa citesc Acatistul Sfantului Nectarie si Acatistul Maicii Domnului si déjà simt o liniste interioara si am sentimentul ca totul va fi bine. Am si eu cateva minuni de marturisit :
- Am devenit mai credincioasa si am realizat cat de pacatoasa sunt;
- Cand am fost insarcinata in sapt. 29 am inceput sa am contractii si doctorul mi-a spus ca sigur o sa nasc in max 2 sapt. M-am rugat la Maica Domnului si am nascut 5 zile dupa termen o minune de baietel;
- Dupa nastere la fiecare control pelvic simteam o durere foarte mare. La ultimul control saptamana aceasta dupa ce m-am rugat la Sfantul Nectarie si la Maica Domnului nu am simtit nimic;
- La inceputul lunii sept am facut un examen tomograf , timp in care m-am rugat la Maica Domnului si rezultatul a iesit bine;
- Sapt aceasta am fost la dentist pentru o lucrare mare. M-am rugat la Maica Domnului si Sfantul Nectarie si nu m-a durut aproape deloc.
Multumesc din tot sufletul Sfantului Nectarie, Maicii Domnului si Dumnezeului nostru Iisus Hristos! Rugati-va din inima si o sa primiti ajutorul dorit! Doamne ajuta!
Reply With Quote