View Single Post
  #6  
Vechi 13.07.2012, 15:19:56
iRoDiOn's Avatar
iRoDiOn iRoDiOn is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.09.2011
Locație: Romînia
Religia: Ortodox
Mesaje: 76
Implicit

Da, am dat un singur exemplu. Majoritatea institutilor SUA, au desecretizat sute de documente care care atestat existenta acestor fiinte venite din Univers.
Exista poze cu navete, cu extraterestii... chiar puterea SUA a comunicat cu astfel de fiinte, precum ei afirma.
Apoi, imi este greu sa cred ca numai noi, Terra, este singura planet locuita din Univers.. sunt mii de planete cu viata pe ele..

Sfinte moaste? bine.. inafara de mirosul placut, care este diferenta dintre ele si alte oase?
Eu nu neg sfintenia, dar Hristos a zis.. 'Aflati adevarul si ve-ti fi liberi' sau ceva in genul

Atunci daca fantomele exista, inseamna ca nu exista rai si iad? de ce aceste suflete nu se duc in fericirea vesnica sau in chinul vesnic..

Da, la Shambala de exemplu.. porti energetice.. sau campuri energetice cum sunt in Muntii Bucegi sau la Sarmisegetuza
Poate ati citit, sau ati auzit , ca se presupune ca exista o lume ascunsa chiar in interiorul pamantului...

De ce nu se invata la scoala? pai nu stiu.. au interesul ca omenirea sa fie prost pregatita (asa cum papa detine toate secretele lumii, pe cand noi stim ce vrea el sa stim) ca s-o maniuleze..
__________________
Eu sunt Calea, Adevărul și Viața
http://www.youtube.com/watch?v=92q1RbdMU8A
Reply With Quote