Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #62  
Vechi 30.07.2021, 06:54:56
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 396
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Am văzut ceva și pe miniclip, dacă ar fi să credem jocul și fake news-ul e real și plantarea de tulpini prin state sărace din Africa, era chiar un joc cinic să faci distrugeri prin state sărace, se cultiva în mintea jucătorului că poate face orice la alții în țară un fel de asasin economic dar în sens sanitar, un cinism de tip machiavelic.

Șoșoacă tocmai le-a pus la punct pe Tatoiu și pe băsista Ioana Constantin la realitatea tv care fierbea de nervi că n-au mai pâmpit românii să le trimită PÂMPUL în parlament, chiar mă bucur că le dă puțin peste bot.

Doamne ce mă bucur că a intrat AUR când îi văd pe toți cum fierb băsiști, pesediști-olguțiști care au furat din voturile AUR în Oltenia și Muntenia, partea urâtă a PNL-ului (Pavel Popescu, Gorghiu), oamenii care s-au folosit de mișcarea rezist, cred că e primul vot dat ca lumea

Interesant, din ce zonă e preotul ?
1. Simulatorul e doar facut pentru a invata cunostinte generale despre virusi si altele. E cu scop academic. De exemplu Covidutu nostru cu tulpinile noi nu a evoluat asa grav incat sa apara Necroza, Total Organic Failure, Dementa, Coma, Paralizie, sau sa intre in Zombie Mode (asta e chiar SF cu zombii &#128514 ... Dar trebuie sa nu se ajunga aici!

2. Nu sunt fan Sosoaca, nu imi place, dar ti-am zis are un rol important politic, pe care eu daca eram politician adversarul ei o lasam in pace sa vorbeasca in continuare!

3. Preotul (nu o sa ii dau numele) e din Topraisar, nu este cel in varsta care a fost acuzat de luare De bani si inselatorii, ci este fiul sau (are vreo 36-38 ani cred) care este opusul lui tasu care chiar ajuta lumea si nu face scamatorii. Tot timpu cand ajung acolo in Biserica ma simt altfel decat in alta biserica, ceva e curat acolo si simt mai multa Pace in suflet.

Asa a spus fisu (pot sa zic public asta) dar in 2020 cand am fost la el, ca pandemia nu va dura mult, cei bogati ai lumi fac niste siretlicuri (nu a mentionat ce), cei care asteapta sa mearga la munca sunt intr-un blocaj, dar trebuie sa aibe rabdare ca vor reveni curand, ca virusu nu e asa puternic (atunci in 2020 ca a sunat si prin spitale). Despre vaccin nu a spus nimic, daca e bine sa il faci sau nu. Era in 2020 nu exista vaccin inca.
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote