Subiect: Talcuire vis
View Single Post
  #50  
Vechi 18.11.2021, 20:48:52
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
Tu te bucuri că-și bate joc de alți useri unul care nu a scris o frază despre spiritualitatea ortodoxă de când e pe forum, care în Postul Nașterii Domnului bagă bățul prin gard, lasă o flegmă, știe numai să acuze n-a creat nimic ?

Până la urmă totul are o limită, cine l-a crescut așa răzgâiat să-i suporte toanele, și carențele, nu eu.

Nu ți-e rușine și ție că ești om bătrân la peste 50 de ani, să sufli în jeratec sau să-i dai ghes ?

Dacă trebuie să plec de pe forum o s-o fac, eu nu stau să-mi spargă orice nesimțit semințe în cap, aici nu e cultura dialogului dacă oricui i se permite orice, așa neprovocat și fără nicio bază se trezește să facă el considerații.

Așa este, nici pana la varsta asta n-am invatat sa fiu cuvincios.
Ai dreptate, am gresit, iarta-ma.

Dar crede-ma ca nu m-am putut abtine cand am auzit cucuvea oparita.

Iarta-ma te rog, stiu ca nu e frumos sa razi de raul altora, mai ales ca iar am deviat de la subiect spre discutii si analize personale stricand ce era bun, seriozitatea.

Nici rasul si nici furiai nu sunt bune. Ai dreptate. Sunt un prost!
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 18.11.2021 at 20:56:13.
Reply With Quote