Subiect: Talcuire vis
View Single Post
  #78  
Vechi 24.11.2021, 12:58:09
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.284
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Draga Moroncele, ... blablabla
Discuti pe alt subiect. Trezeste-te!

Daca vrei sa ma analizezi sau sa denigrezi Trambitele existe alte fire, vezi mai sus, le stii prea bina.

Daca esti curajos cum te prezinti atunci aici postezi un vis, o vedenie, o traire, o poveste de a ta sau analizezi cinstit visurile altora.

Pricepi?

Daca nu te duce capul, n-are rost sa ma tot agheti in pripelile si canalizele tale de balta pe toate firele de discutie ca sa ma terfelesti. Ok?

Te rog nu mai distruge orice subiect de discutie!!!... bolduindu-ti necredinta nedreapta si sustinand ca alti-s vinovati ca un inchizitor!!!

Opreste-te ca iar esti in recidiva maxima si te deserit peste tot ca orice pripit!!!

(PS: Vezi ca am modificat postarea mea asa ca citatul tau din mine este perimat, expirat)

((PS la PS: PAI NU TU MA JUDECI SI MA OSANDESTI peste tot? Cum vezi invers? Cum citesti invers? Cum vezi faptele tale si ale mele pe dos? Imi tragi gpalme la nesfarsit ca un pripit si susti ca eu te palmuiesc si te judec CA NEOPROTESTANTII? Ce bezna e in mintea si ochiul tau cel drept? Cat rumegus ai in cap?

Cati gogoserpi mai vrei sa vinzi tu la gradinari, jmecherasule de baalta?

Io nu te-am judecat si nu te-am acuzat de nimic ci te-am iertat mereu. Ca ti-am zis ca te pripesti si ca nu-ti pasa de sufletul tau se vede din avion si nici alea nu ti le-am zis decat cu duhul blandetii ca sa-ti dai seama unde iti este problema. Cum deci poti sustine tampeniile tale la nesfarsit in ciuda evidentei?
Poate te-or crede unii fraieri pripiti avand aceleasi interese nedrepte ca si tine dar Dumnezeu nu se lasa mituit, pricepi dumneata?

Ortodocsii nu condamna sectele sau ereticii ci poarta cu ei un dialog fratesc!
Noi slujim Duhului si nicidecum ”sfintei” ratiuni a marelui papalâc ca sa reinstauram inchizitia, ok? Deci cu atat mai putin judecam ortodoxia sau pe oameni in general, caci Domnul nu a venit sa judece si sa dea cu toiagul ci sa caute oaia cea pierduta si ratacita si risipitoare ca s-o gaseasca si s-o salveze din gura lupilor ”intelegatori” cruzi si vicleni. Pricepi astea?))
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 24.11.2021 at 13:49:31.
Reply With Quote