View Single Post
  #676  
Vechi 02.10.2017, 17:13:40
claudia.plop claudia.plop is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 02.10.2017
Mesaje: 3
Implicit Rugaminte

Buna ziua,sunt noua pe acest forum si as dori sa povestesc cum acum 2 zile l-am descoperit pe Sf.Nectarie in urma unor cautari pe google nestiind ce sa mai fac pentru a-mi alina durerea sufleteasca,dupa 2 saptamani de rugaciuni am gasit minunile Sf.Nectarie povestite pe acest site de mii de oameni.am printat acatistul Sf.Nectarie si am inceput imediat a citi si a ma ruga.In urma cu 3 saptamani am suferit enorm si sufar dupa ce am pierdut o sarcina pentru care m-am rugat Domnului neincetat sa fie bine.Ingerasul nostru a plecat la Ceruri si imi doresc din suflet sa raman insarcinata din nou cat mai repede si sper ca de aceasta data sa fie bine,sa pot duce sarcina la bun sfarsit.Am credinta ca bunul Dumnezeu impreuna su Sf.Nectarie ma vor ajuta si pe mine pacatoasa asa cum i-a binecuvantat pe milioane de oameni cu minunile lui.Mentionez ca locuiesc in Irlanda,deci nu pot ajunge sa ma rog la moastele Sfantului curand.am citit pe forum cum o alta persoana a fost ajutata de cineva din Iasi trimitandu-i mir de la Sf.Nectarie.Va rog din suflet daca se gaseste cineva care va citi aceasta postare si are bunavointa a ma ajuta trimitandu-mi si mie mir si o icoana a Sfantului as fi vesnic recunoscatoare.totul contra cost bineinteles.va multumesc anticipat tuturor si va doresc o zi minunata.Doamne ajuta la toata lumea!
Reply With Quote