Subiect: As dori un sfat
View Single Post
  #70  
Vechi 30.12.2016, 21:22:13
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit

Sophia mesajul meu de mai sus s-a eferit la mesajul lui Sindbad:
Romania este pe locul 3 in Europa in ceea ce priveste incidenta bolilor psihice.
In ultimi ani am auzit de prea multe ori,efectiv de prea multe ori, de studii dinastea care nu stiu unde le-au facut, in care s-a ajuns la concluzia ca suntem tot primii la ceea ce e rau, si mai in spate la ce e bun.
Vorba unuia mai sugubat "Unde-i bine nu-i de mine,unde-i rau hop si eu!"

Sophia a scris: Pe urma eu nu inteleg cum cineva carui ii place mult stomatologia, se duce si studiaza medicina veterinara.
Doar sunt profesii cunoscute si la dentist se duce fiecare om.


Nu cazul expus de mine a fost invers, omul a studiat Medicina veterinarra,a ajuns la treaba practica, la o Ferma de vaci, unde, te murdaresti,ca nu e cum ai studiat tu la Facultate curat si frumos, trebuie sa scoti(dirijezi) vitelul daca cumva vrea sa iasa cu picioarele in fata la fatare,si alte chestii de genul...si omul a realizat ca nu ii place .Stomatologia i-a placut pe urrma,dupa ce a terminat cu medicina veterinarra.
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote