View Single Post
  #21  
Vechi 21.01.2015, 18:47:26
zaharia_2009's Avatar
zaharia_2009 zaharia_2009 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.07.2009
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.239
Implicit

Citat:
În prealabil postat de fallen Vezi mesajul
Chiar ar fi interesant de stiut daca cineva dintre noi a mai avut asemenea ganduri si dorinte, si cum le-a gestionat...( ca de sfatuit pe altii cum sa si le gestiioneze, vad ca toata lumea incearca).
Sau, daca e printre noi vreun duhovnic sau psiholog/psihiatru care in experienta lui profesionala, a intalnit numeroase astfel de cazuri, din relatarile " victimelor", si care stie cu exactitate cum au evoluat lucrurile si cum a reusit, concret, sa si le gestioneze fiecare persoana afectata in parte...
De mult timp citesc la acest forum dar mereul am avut o curiozitate care in prezent este inca tot "nereperata".
Pt. asta te rog userule, fa dragoste frateasca si spune-mi si mie : esti barbat sau esti femeie?
Poate ca multi stiu deja multe despre tine, mie mi-a tot scapat acest amanunt si parca mereu aminam exercitiul unei intrebari pieptise.
Iarta.ma pt indrasneala si te rog sa primesti multumirile mele legate de acest aspect.
__________________
Credinta dreapta este medicamentul cel mare si cel dintii al mintuirii !- Sf. Maxim Marturisitorul .
Reply With Quote