Subiect: CE sa fac ?
View Single Post
  #4  
Vechi 09.09.2008, 00:01:18
nede_mar's Avatar
nede_mar nede_mar is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.08.2008
Mesaje: 77
Implicit

Citat:
În prealabil postat de aiulian
Va salut!
E prima oara cind intru (incerc sa comunic) pe un forum.
Doresc o mina de ajutor, dela un om bun fara sa urmareasca un scop materialist.
Cu ani in urma am inceput sa am niste probleme de natura psihica, probleme care cmva mai exista si azi dar mult atenuate (credinta in Dumnezeu aproape ca ma vindecat).
Am incercat sa gasesc o cale de vindecare dar si de cunoastere si am apelat la niste persoane (mai multe persoane in mai multe rinduri) care mi-au spus ca sunt blestemat sau posedat si ca ma pot ajuta. Dar... aici e ceva care nu se leaga si care mie nu-mi miroase a bine: vor plata in avans... , pai cum vine asta? Mai vor si o groaza de bani.
Vreau si eu un sfat sau macar o parere!
Buna seara! Bine ai venit printre noi! Dar,ori eu nu prea inteleg bine ori este o gresala! Tu esti membru al forumului din 2007 si nu ai gasit pana acum raspunsul la problema ta? Pe forum sunt atatia oameni cu suflet curat care vor fi alaturi de tine.Iar cel mai aproape il ai pe Dumnezeu. Incearca s-a ii ceri s-a te ajute si ai sa vezi puterea lui fara prea multi bani. In primul rand gaseste un preot pe care sa il simpti aproape, mergi la slujbe ,la Sf. Maslu, la Rugaciuni de Dezlegare si ai sa vezi vindecare totala.Doamne ajuta! si asteptam vesti de la tine.
Reply With Quote