View Single Post
  #3  
Vechi 05.05.2007, 22:35:43
alinutza0707 alinutza0707 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2006
Mesaje: 24
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirelat
Draga Alinutza,

N-am prea inteles care e problema ta "acuta" ... vrei sa te casatoresti, ai pretendenti, dar nu stii cu cine ?! pai ce sfaturi sa iti dam noi aici pe forum, ca doar noi nu ii cunoastem pe acesti oameni ca sa iti putem da un sfat valabil. Daca chiar nu stii si n-are cine sa te sfatuiasca, dintre cei apropiati tie, atunci solutia cea mai buna ar fi sa nu te grabesti, sa mai astepti si sa lasi timpul sa mai decanteze impresiile/simtirile, zi-le cum vrei tu.

Oricare va fi insa alegerea ta, eu iti urez de pe acum "Casa de Piatra!"

Cu drag,

Mirela

P.S. : Bunica mea a fost si ea curtata/ceruta in casatorie de un viitor preot, insa nici n-a vrut sa auda si ca sa scape, cand acesta a venit sa o ceara la parinti, a sarit pe fereastra... Mie mi-ar fi placut sa fiu sotie de preot, dar n-a fost sa fie, n-am cunoscut nici unul la momentul potrivit ! :)
mirela asa cum ai spus si tu las timpul sa decida mai bine,stau de multe ori si ma intreb dc e sa fiu o buna sotie "de preot"sau poate ca vreau doar sa-mi implinesc un vis?orice sfat mi-ati da este bun indiferent dc ne "cunoastem"sau nu ,poti ajuta pe cineva mult si cu o parere:),
Reply With Quote